Led chip 47W UW svietidlo pod vodu do 150m hĺbky

08.09.2015 12:43

Ledka ktorú používame sa vyrába v USA a má tieto hodnoty: 5600 kelvinou, 2600 lumenov, 25 chipov v 1 ledke, životnosť 50 000 hodín. Tieto svietiace diódy sa menej zahrievajú a na svoju plochu nepotrebujú toľko chladiacej plochy ako iné diódy. Svetelný tok ledky je vo všetkých smeroch rovnaký, môžeme vyrobiť aj video svetlo. Teraz osádzame ledku 90 stupňovým alebo 60 stupnovým kulimátorom.

Elektronika ktorú osádzame do našej baterky je vyrobená našou firmou na mieru tejto diódy, neprehrieva sa a účinnosť má až 90% čo je fakt max výkon.

Káble a konektory používame odskúšané mnohými rokmi firmy LOLA a prechodky značky WANT. Nabíjacie káble a konektory vyrábame ku každej baterke zvlášť.

Nabíjačka a zdroje využívame najmodernejšie nabíjačky roznych firiem a zdroje v našich svetlách sú LI-PO batérie ktoré majú dostatočnú kapacitu a sú spoľahlivé.

Púzdra a zdrojové príslušentvo sa vyrába z hliníkovej zliatiny / hlava svetla / a ostatné diely sú vyrobené s kvalitného delrinu. Púzdro baterky je vyrobené z antikorovej rúry a pozvárané aby bolo vodotesné. Zátka púzdra je tiež vyrobená z delrinu- super umelá hmota prototip dokonalosti. O krúžky dodávame silikónové a všetky konektory sú z mosadze - pochromované. Upevňovacie pásky a mailonky na upevnenie k BCD alebo krídlu sú sučastou dodávky, u nás je kompletný výrobok ihneď k užívaniu. Netreba už nič kupovať.

Cena kompletu je  900 €

 

Späť