Portofino

24.01.2015 14:09

Taliansko 2015
                                                                                Predpokladaný termín :Jún - Júl polovica mesiaca!

Začiatkom  Júna alebo Júla 2014 sa bude organizovať výlet do Portofína s ubytovaním a potápaním pre náročných zákazníkov. Lokality sú v rezervácii ktorá je vyhlásená za najlepšiu v Stredozemnom mori v Ligurskej oblasti. Množstvo vrakov a podvodný život je tak úchvatný, že nazývajú túto oblasť Bali stredozemného mora. Mesačníky /Mola Mola/, tuniaky,tresky, murény a veľké vejárovniky a koraly sú všade pri každom ponore. Prihlásenie je potrebné kvôli rezervácii ubytovania a potápania. Treba zaplatiť komplet zájazd ešte pred odchodom aspoň 30 dní pred odjazdom! Cena týždenného pobytu čiže 8 dní ubytovanie + 12x potápanie v rezervácii + parkovné auta + miestne poplatky = 998 €. Cesta autom pri obsadení 4-5 cestujúcimi vychádza 169 €/ osoba. Poplatky na dialnici sa ešte prirátavajú neviem presne koľko sa platí v Taliansku a vydelia sa počtom osôb v aute.

https://www.youtube.com/watch?v=eePpeGdlbnM  Portofino náhľad

https://www.youtube.com/watch?v=t9skIW_5cbI Portofino - Rapallo potápanie

https://www.youtube.com/watch?v=tly1gLbZNxk&feature=related

  

Hláste sa už teraz tento rok treba zabezpečiť ubytovanie a potápačské služby. Táto lokalita na potápanie je veľmi vyhľadávaná a preto to musím vedieť čo najskôr. Treba zložiť zálohu, ak má niekto z vás naozaj záujem inak neakceptujem prihlásenie. Ak účastník potom nechce ísť že si to rozmyslel,  vložené prostriedky sa nevracajú. Tento rok chceme íst na tieto lokality a nechcem aby opäť vyhorela táto dovolenka na takýchto špekulantoch vôbec sa s nikým nebudem naťahovať. Vybavenie tiež niečo stojí a na mne je najväčšia zodpovednosť a všetky úhrady. Ďakujem.

 

  

Rapalo - Sestri Levante

Ďalšou lokalitou ktorú budeme ponúkať je Rapalo, vedľa Portofína a Sestri Levante dovolenka na 9 dní za cenu 1100 € ubytovanie 8 dní a 6 dní potápanie z lode, polpenzia a Letecká doprava + doprava materiálu na potápanie. Všetci idú leteckou dopravou do Janova a odtial ideme dopravou divecentra na miesto  určenia.Ubytovanie je riešené v miestnom hoteli s polpenziou. Výlety na potápanie miestnym divecentrom a v lokalite Sestri levante tiež Levante diving center. Podmorský život je v tejto lokalite veľmi pestrý a všetko čo v Stredozemnom mori žije tu nájdete. Vraky lodí sú tiež zastúpené 6 vrakmi z druhej svetovej vojny.

  

    Cena tejto dovolenky je1100 €

Späť