Prvé jarné kilometre

05.12.2017 13:47

Cyklistická dovolenka Marec 2018 - Chorvátsko

05.12.2017 13:32

Prvé jarné kilometre 2018 - Šibenik, Chorvátsko

Termín

24.3-1.4.2018
 
- 9 dní tréningu na bicykli!
 
- rovinatý až kopcovitý profil tratí
 
- osvedčený 3+* hotel Niko v rezorte Solaris
 
- vynikajúca strava v hotelovej reštaurácií - polpenzia
 
- možnosť využiť hotelové wellness a SPA (za poplatok)
 
- teploty od 15°C do 22°C v tieni
 
- iontové nápoje v cene!
 
  Cena : 574 €
 
Sezónu 2018 našich jarných cyklistických kempov v Chorvátsku začneme v rovinatejšej časti Chorvátska, v okolí Šibeníka. Našim útočiskom sa stane 3+* hotel Niko v komplexe Solaris neďaleko Šibeníka. Tak ako si už mnohí naši klienti za posledné roky zvykli, vybrali sme opäť hotel, ktorý je určený svojou kvalitou aj pre náročnejších klientov, ktorí si môžu pobyt navyše spríjemniť vo wellness s bazénom a saunami, aby sme vám tak zabezpečili čo najlepšiu regeneráciu po tréningu.
Okolie Šibeníka je prevažne rovinaté až zvlnené, ale netreba tu čakať žiadne veľké kopce. Na tie si treba ešte týždeň počkať do Bašky Vody. Preto je toto prostredie ideálne na prvé kilometre na bicykli po zime, kde si na rovinatejšom teréne viete lepšie strážiť to, čo chcete trénovať a nemusíte mať obavu z toho, či to vydržíte. 
Neďaleko sa nachádza aj národný park Krka, cez ktorý vedie krásna trasa na tréning a určite to je miesto kadiaľ treba ísť. 

Cena zahŕňa

ubytovanie v 3+* hoteli Niko v rezorte Solaris s polpenziou,cyklistický sprievodca, plány a mapky odporúčaných trás v okolí, iontové nápoje od Aone nutrition pripravené pred odjazdom z hotela, odkladanie bicyklov v zabezpečenej konferenčnej miestnosti hotela, wifi zadarmo v lobby hotela (dostupnosť na všetkých izbách nie je razučená) Doprava na miesto tam aj späť.
Kompletná cena s dopravou: 574 €
Kto by chcel ísť svojou dopravou cena je 495 €
 

Program

Program je v mieste pobytu voľný. K dispozícií bude už tradične informačná tabuľa, na ktorej nájdete trasy s mapkou a profilom tak, aby ste si vedeli vybrať, ktorú si zvoliť. Štandardne po raňajkách idú na tréning rôzne výkonnostné skupinky, podľa toho ako v daný deň chcú trénovať a dĺžka tratí sa pohybuje od 50 do 200 km. Taktiež sa v rôznych skupinách jazdí rôznym tempom. Ideálne je sa dohodnúť s ostatnými deň vopred, čo sa pôjde ďalší deň.

Ďalšie informácie budeme zasielať po prihlásení mailom postupne, ako budú pribúdať, aby ste zostali informovaní a tiež v napätí čo nové vymyslíme pre rok 2018.

Pre koho je výlet určený?

Okolie Šibeníka je určené pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom sezóny doladiť alebo naštartovať svoju cyklistickú formu. Stabilné a teplé počasie umožňuje trénovať každý deň, väčšinou v krátkom oblečení alebo prípadne s návlekmi.

Tiež môžete so sebou zobrať aj partnerky/partnerov ktorí nebicyklujú a môžu si užiť relax vo welnesse alebo ísť na výlet do okolia, napríklad do Šibeniku, Splitu, Trogiru alebo do NP Krka.

Stravovanie

Polpenzia formou bufetových stolov
 
Treba sa prihlásiť čím skôr obmedzené množstvo účastníkov- 20 cyklistov + doprovod. 

 

 

Späť