X DEEP výrobky 2014

24.01.2014 14:29

   cena Black BT : 250 €

                                    cena Nitrox Black BT : 450 €                                             cena Trimix Black BT : 599 €

 

Novinka na potápačskom nebi je komputer X- DEEP Black BT. O led displej je vynikajúco čitateľný a má vysoký kontrast . Aj v úplnej tme svieti bez rozmazania. Tento výrobok sa vám prispôsobí v každom ohľade. Pripojte svoj komputer k počítaču a hneď po načítaní nového programu máte nitroxový alebo trimixový počítač.

 

Rekreačný, nitrox, trimix potápačský počítač oled displej
Prečo platiť za niečo co nebudete potrebovať teraz ale iba niekedy? Black BT je zariadenie, ktoré za niekoľko okamihov môže zmeniť obyčajný komputer na nitroxový alebo trimixový.Jednoducho pripojte počítač k počítaču a stiahnite si program ktorý potrebujete- je to také jednoduché. Tento počítač má aj kompas s troma osami a ešte nikdy nebolo ľahšie sa orientovať pod ako aj na hladine.Vynikajúci výkon zaručuje 32 bitový procesor, Pamäť a spracovanie programu. Denník ponorov má 8MB čo je úžasná kapacita, grafy a vyhodnotenie potápania spolu s programovaním rýchlosti výstupu , zvukových alarmov nikdy nebolo ľahšie. Hĺbkomer pracuje do 300m.

Odporúčam tento nový produkt aj pre cenu ktorá za takýto počítač je adekvátna a nízka. Spracovaním a kvalitou zatial nie je nič podobné na trhu.

Cena sa pohybuje od 250 € Black BT , Nitrox 450 € až po 599 € za trimixový počítač.

Od roku 2013 sme sa stali výhradným dovozcom X Deep na Slovensku !

Ponukam na svojej stránke všetky produkty ktoré x-deep ponúka, sú už v našom e-shope.

         

 

Späť

Klub VYDRA

Klub potápačov Vadra

28.01.2014 14:40
Chcete sa stať členom klubu VYDRA - je to jednoduché. Treba vypísať prihlášku a zaplatiť ročný príspevok vo výške 100 € . Výhody členstva v klube oceníte pri dovolenkách, plnení fliaš , požičovnom výstroja a v predajni. Prihláste sa neobanujete ! Naša členská základna sa tento rok rozrástla na 18...