Predaj bicyklov a stavba bajkov na prianie z komponentov.

15.07.2016 16:17

V minulosti som bol reprezentantom v Triatlone a preto si myslím že Vám môžem poradiť v oblasti akou je cyklistika a aj výber nového tátoša, ktorý bude ako stvorený pre vašu cestu za poznávaním krás, či už na ceste, alebo v teréne. Množstvo najazdených kilometrov aj tento rok na týchto strojoch, ktoré ponúkame v našom obchode, svedšia o kvalite a vynikajúcom spracovaní. Firmy Shimano a Campagnolo sú lídrami v oblasti, ktorá sa stále vyvíja a tieto firmy sú ikonami v tomto obore. Tour de France a Giro Italia preveria každú značku do špiku kostí a tento rok na značke Drag vyhral Bardet na druhom mieste. To naznačuje že sa do popredia dostávajú aj nové značky na trhu. Posledným kritériom je servis, ktorý tiež podľa požiadaviek urobíme hneď alebo po dohode. Značka Sportful,Rivelo,DHB a POLI je známa svojou kvalitou a skoro na všetkých pretekoch nemôže chýbať. 

Z radostou vám všetkým oznamujeme, že sme sa stali dovozcom bicyklov Drag, Ferrini,Shockblaze a doplnkov COX,Rivelo a Zéfal. Postupne dáme na náš web všetky výrobky od týchto firiem aj s popismi a zameraním. Chceme ponúkať to najlepšie čo dané firmy ponúkajú a majú v ponuke. Firma, ktorá nám v týchto dňoch dala zastúpenie je Campagnollo a Shimano, budeme predávať oblečenie POLI,Sportful, Spiuk,Rivelo a iné.

Urobíme a doslova vypipleme bicykel podľa Vášho priania a vašej predstavy . Rozhodnete sa sami akú výbavu, kolesá, pedále a iné komponenty chcete a ako presne má byť aj farebne zladený. Prídite a vyskúšajte túto v Bratislave neobvyklú službu.

Späť