Dibstech

O nás.

28.11.2017 17:55

Potápanie s Igorom

 
 Volám sa Igor Bohunský a kurzy potápania vediem od roku 2001. Množstvo naučených žiakov v škole mi robí veľkú radosť. A prečo : baví ich potápanie a vracajú sa späť,aby si zapotápali alebo sa ďalej zdokonalovali v potápaní. Niektorí  sa hlásia na kurzy potápania, aby si zvýšili kvalifikáciu na pokročilého potápača alebo rescue divera. Nektorí chcú ísť aj profesionálnou cestou , tých výuka trvá dlhšie, ale po kurze budú skúsený divemastri. Tým, že sa potápam už nejaký čas, začal som vyrábať potápačské svietidlá a súčiastky, ktoré uľahčujú potápanie. Mám voči Vám zákazníkom veľku pokoru a záväzok učiť potápanie a byť pri tom vašim pomocníkom. Preto sa venujem tomuto športu, aby som odovzdal svoje skúsenosti novej potápačskej verejnosti. Neskrývam sa, ako iné firmy za iných inštruktorov ani organizácie, ale vediem kurzy potápania zodpovedne a dôsledne. Som Igor Bohunský Inštruktor potápania .
 

Čelím výzvam tohto storočia , posúvam ľudí vpred , pomáham im s tým ,čo nevedia a chcú sa to naučiť. Vzdelávaním odkrývam tajomstvá potápania a zážitkov s tým spojených. Prináša vám to radosť, naplnenie vášich túžob a prečo: lebo vás to baví, ste radi s nami najmenšou firmou tohto typu na Slovensku, tým že sa vam páčia naše články, výlety ,dovolenky, prístup a služby.

Ďakujem za to, že ste s nami, a kto ešte u nás nebol nevadí, rád Vas u nás uvítam ,poslúžim a poradím.

Týmto spôsobom už fungujem 20 rokov.

 Prinášam Vám to najlepšie, čo vo svete je a to techniku pre potápanie, led svetlá, výstroj a všetko čo potrebujete. 

Pre koho vlastne vznikla táto stránka: pre malé deti, ktoré začínajú objavovať podvodný svet až po dospelých, ktorí si tiež chcú po svojom splniť svoj sen alebo túžbu. Tým že stárnete, tiež aj v neskoršom veku sa túžby menia a takýto vyzretý ludia majú snahu niečo zmeniť vo svojom živote, čiže začať sa niečomu venovať napr takémuto koníčku.

Potápanie je výzva, zodpovednosť, krása aj vzrušenie.

Pridajte sa k nám, sme hrdý, že Vám to vďaka nám môžeme ponúknuť. 

Zažiť beztiažový stav, dýchať pod vodou, vidieť to, čo nevideli Vaši známi, alebo iba tak oddychovať pozorovaním správania sa rýb, fotením, objavovaním vrakov a iných zameraní potápania. 

Dôverujete tým , ktorých spoznávate alebo už poznáte ,nie je to hneď, a tento princíp platí vo všetkom čo robíte. Je to jedna s prvých činností a podmienok pre bezpečné zážitky, učenie, zábavu a aktívny oddych. Ak Vás niekto odporučí a vy sa v no mne sklamete, to je najhoršie, čo sa môže stať, ale môže to byť aj dobré lebo väčšina tých, čo nás odporúča, nevie náš spôsob učenia, postupý a hlavne každý ste iný zákazník. Tým ,že prídete ešte neznamená, že na druhý deň budú z Vás najlepší potápači, tými sa stávate postupne krok za krokom kurzami , potápaním , objavovaním a dôverou v toho ,kto robí svoju prácu zodpovedne a kvalitne. 

 

 

Informácie o nás:

Majitel firmy: 

Igor Bohunský 

Inštruktor PADI 617202 OWSI

 

Začínal som tak ako teraz vy naši zákazníci. Zľákal ma pocit voľnosti a beztiaže. Vodný živel ,,voda" nás spája už od malička, niekto ma vodu rád iný nie. Ja vodu a vodné športy milujem a preto ak sa dá, som pri vode. Keď som začínal potápať u nás na Slovensku bolo to v rukách Sväzarmu / 1988 -92 /. Charakter výcviku bol ako na vojne aj výstroj bola spartanská. Zohnať v tej dobe lepšie plutvy alebo masku bolo skoro nemožné. Začal som kurzom v systéme CMAS jediný ktorý sa vtedy vyučoval. Bol to systém prepracovaný do podrobností a vyžadoval viac ako terajšie kurzy, ale napredovať v tomto systéme sa nedalo.Potápaniu sa venujem naplno od roku 1990 a skúšky som absolvoval v roku 1992. Postupom času ma potápanie veľmi oslovilo a ďalšie kurzy ktoré som si urobil ma doviedli až na profesionálnu dráhu.

V roku 2001 sa po prvý krát konali inštruktorské skúšky na Slovensku. Využil som túto možnosť a zúčastnil sa . Stal som sa jeden s prvých inštruktorov na našom území, ktorí vyučuje v systéme PADI. Mám za sebou množstvo ponorov v rôznych podmienkach .Niektoré ponory v náročných podmienkach – ktoré už patria do kategórie technického potápania.
Od úspešného absolvovania kurzu inštruktora PADI , prešlo našim centrom potápania množstvo spokojných žiakov.

Žiaci ktorí prešli našim výcvikom dobre reprezentujú našu firmu ako aj moje skúsenosti. Nové skusenosti zbieram na rôznych lokalitách a seminároch u nas aj v zahraničí. Každy sa chce zlepšovať, vyniknút - nikto nie je dokonalí, preto sa treba stále venovať zvyšovaniu vlastnej úrovne a predávať svoje nové vedomosti ďalej žiakom. Pre nedostatok niektorých tovarov na trhu som začal vyrábať niektoré súčasti výstroja pod vlastnou značkou Dibs Tech. Backplate - nosič fliaš alebo Led 50W svietidlo. Naši zákazníci očakávajú profesionala ako aj dobrého a skúseného predavača z oblasti potápania a plaveckých potrieb. Preto som otvoril obchod s potápačskými a plaveckými potrebami v roku 2007.Rozšírili sortiment o bicykle a príslušenstvo, záchrannárske potreby.Pozrite si náš internetový obchod poradíme Vám s nákupom a aj servisom.

Dosiahli sme ocenenie v oblasti športu, výchovy , firmy a vzdelávania Who is Who sme ako jediná firma bola zaradená do katalógu Švajčiarskej asociácie pre rozvoj, vedu a výskum, vzdelávanie a podobne.

 

 
 

 

 

Kontakt a otváracie hodiny:

KDE NÁS NÁJDETE?

24.03.2016 14:09

Igor Bohunský Potápač

 OTVÁRACIE HODINY                   
  Po-Pia  12.00 - 18.00 

  Sobota   8.00 - 12.00  

Telefón : 0905229997   

 Adresa: Adámiho 24                   

84104 Bratislava                                   

 Slovensko                                             

 e-mail: igor@dibstech.eu

   

 

 

 

                             

 

Ponuka:

Kurzov potápania
Potápačskejtechniky
Plaveckých potrieb
Plnenia fliaš
Požičovňa potápačskej techniky
Servis techniky
Akcie na tovar
Dovolenky
Výlety
Klub Vydra
Foto & Video
Výrobky DIBSTECH
 
Bicykle a príslušenstvo
Oblečenie na bicykel
Opravy bicyklov
Montáž doplnkov a iných súčiastok ktoré si vyberiete

 

 

Kurz pre začiatočníkov OWD

Open Water Diver - kurz potápania pre začiatočníkov

23.01.2014 13:19
Kurz potápania Vám pomôže s ľahkosťou prekonať strach z vody , iného prostredia a hlavne Vás naučím potápať sa. Igor Bohunský Vás prevedie jednoduchým spôsobom učenia a praxe vo vode, aj pod vodou, učenie ktoré študenti doslova milujú. Už za jeden mesiac môžete potápať samostatne , vďaka čomu...