Výlety 

Cyklistická dovolenka v Chorvátsku

 Marec-Apríl 2018

Termín

24.3-1.4.2018
 
- 9 dní tréningu na bicykli!
 
- rovinatý až kopcovitý profil tratí
 
- osvedčený 3+* hotel Niko v rezorte Solaris
 
- vynikajúca strava v hotelovej reštaurácií - polpenzia
 
- možnosť využiť hotelové wellness a SPA (za poplatok)
 
- teploty od 15°C do 22°C v tieni
 
- iontové nápoje v cene!
- doprava 
 
  Cena : 574 €
 
Sezónu 2018 našich jarných cyklistických kempov v Chorvátsku začneme v rovinatejšej časti Chorvátska, v okolí Šibeníka. Našim útočiskom sa stane 3+* hotel Niko v komplexe Solaris neďaleko Šibeníka. Tak ako si už mnohí naši klienti za posledné roky zvykli, vybrali sme opäť hotel, ktorý je určený svojou kvalitou aj pre náročnejších klientov, ktorí si môžu pobyt navyše spríjemniť vo wellness s bazénom a saunami, aby sme vám tak zabezpečili čo najlepšiu regeneráciu po tréningu.
Okolie Šibeníka je prevažne rovinaté až zvlnené, ale netreba tu čakať žiadne veľké kopce. Na tie si treba ešte týždeň počkať do Bašky Vody. Preto je toto prostredie ideálne na prvé kilometre na bicykli po zime, kde si na rovinatejšom teréne viete lepšie strážiť to, čo chcete trénovať a nemusíte mať obavu z toho, či to vydržíte. 
Neďaleko sa nachádza aj národný park Krka, cez ktorý vedie krásna trasa na tréning a určite to je miesto kadiaľ treba ísť. 

Cena zahŕňa

ubytovanie v 3+* hoteli Niko v rezorte Solaris s polpenziou,cyklistický sprievodca, plány a mapky odporúčaných trás v okolí, iontové nápoje od Aone nutrition pripravené pred odjazdom z hotela, odkladanie bicyklov v zabezpečenej konferenčnej miestnosti hotela, wifi zadarmo v lobby hotela (dostupnosť na všetkých izbách nie je razučená) Doprava na miesto tam aj späť.
Kompletná cena s dopravou: 574 €
Kto by chcel ísť svojou dopravou cena je 495 €
 

Program

Program je v mieste pobytu voľný. K dispozícií bude už tradične informačná tabuľa, na ktorej nájdete trasy s mapkou a profilom tak, aby ste si vedeli vybrať, ktorú si zvoliť. Štandardne po raňajkách idú na tréning rôzne výkonnostné skupinky, podľa toho ako v daný deň chcú trénovať a dĺžka tratí sa pohybuje od 50 do 200 km. Taktiež sa v rôznych skupinách jazdí rôznym tempom. Ideálne je sa dohodnúť s ostatnými deň vopred, čo sa pôjde ďalší deň.

Ďalšie informácie budeme zasielať po prihlásení mailom postupne, ako budú pribúdať, aby ste zostali informovaní a tiež v napätí čo nové vymyslíme pre rok 2018.

Pre koho je výlet určený?

Okolie Šibeníka je určené pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom sezóny doladiť alebo naštartovať svoju cyklistickú formu. Stabilné a teplé počasie umožňuje trénovať každý deň, väčšinou v krátkom oblečení alebo prípadne s návlekmi.

Tiež môžete so sebou zobrať aj partnerky/partnerov ktorí nebicyklujú a môžu si užiť relax vo welnesse alebo ísť na výlet do okolia, napríklad do Šibeniku, Splitu, Trogiru alebo do NP Krka.

Stravovanie

Polpenzia formou bufetových stolov
 
Treba sa prihlásiť čím skôr obmedzené množstvo účastníkov- 20 cyklistov + doprovod. 
 

Cyklistická dovolenka v Chorvátsku

Baška Voda

Termín: 30.3.-7.4.2018 (8 nocí)

- rokmi osvedčená destinácia! 14.ročník!
 
- 9 dní tréningu na bicykli na ktoré potrebujete iba 4 dni voľna z práce
 
- zvlnený až kopcovitý terén
 
- veľa tréningových skupín, kde si každý nájde tú svoju partiu
 
- ubytovanie v komfortných 4* hoteloch Horizont alebo Slavija
 
- welness, SPA a fittness v cene ubytovania!
 
- vhodné aj pre partnerky a deti! V blízkosti sú turisticky zaujímavé miesta na výlety a v hoteli je wellness a SPA
 
- teploty počas pobytu od 17°C - 24°C 
 

- doprava

Našim východiskom a základným táborom bude opäť hotel Horizont 4* v Baške Vode, ktorý nám so svojim wellness a saunovým svetom poskytne priestor na kvalitný tréning a dokonalú regeneráciu po tréningu, a spolu s ním bude taktiež možnosť sa ubytovať v zrekonštruovanom  Grand hoteli Slavia 4*+, ktorý Vám ponúkne ešte viac pohodlia a súkromia. Samozrejme môžete počítať s kvalitným stravovaním v oboch hotelových reštauráciách a k dispozícií budú opäť aj iontové nápoje.

K dispozícií bude opäť aj sprievodné vozidlo, ktoré bude k dispozícií všetkým v prípade technických problémov na zavolanie! Tiež sa ním zabezpečí odvoz plavcov na plaváreňv Makarskej a späť v stanovených časoch.

 
V neposlednom rade ako ste si u nás už po minulé roky zvykli, máme pripravené aj nejake prekvapania od partnerov kempu.
 
Pre prvých 30 prihlásených dvojposteľových izieb v hoteli Horizont garantujeme izbu s výhľadom na more!
 
Okolie Bašky Vody je prevažne zvlnené až kopcovité a úplnú rovinu nájdu cyklisti hlavne pri mori. Neďaleko je aj hora Sv. Jure (1762 m.n.m.) ktorá je často cieľom a výzvou ktorú treba určite zdolať keď ste v tejto lokalite. Pobyt si tu tak vie užiť každý cyklista a cyklistka, či už ide ladiť formu na sezónu alebo sa chce len povoziť v krásnom prostredí blízko mora s nádhernými výhľadmi.

Cena zahŕňa

Ubytovanie v hoteli Horizont 4* alebo Slavija 4*+, v mestečku Baška Voda s polpenziou formou bufetových stolov, miestne poplatky, bezplatné Wifi pripojenie

Navyše je v cene ubytovania SPA a wellness, v ktorom nájdete sauny, rôzne hydro-masáže, relax miestnosti a krytý bazén (vstup na 3 hod/osoba/deň)! Tiež je v cene zahrnuté aj kvalitne vybavené fitnesscentrum (Technogym) s telocvičnou.
 
Hotel HORIZONT 4*
489 € ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 2-lôžkových izbách typu Standard (20m2) s balkónom. Doprava autobusom.
409 € ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 3-lôžkových izbách typu Standard (cca 24m2) s balkónom. 
 
Hotel SLAVIJA 4*+
489 € ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 2-lôžkových izbách typu Standard. Doprava autobusom.
462 € ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 3-lôžkových izbách typu Standard (tretia posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelého)
 

Program

Program je v mieste pobytu voľný. K dispozícií dostanete pred odchodom mailom mapky odporúčaných trás a na recepcii bude info tabuľa, na ktorej nájdete trasy s mapkou a profilom tak, aby ste si vedeli vybrať, ktorú trasu si zvoliť. Na tabuli bude uvedená aj informácia o trase a odchode tréningových skupín (Capuccino, Medio a Race). Štandardne po raňajkách idú na tréning rôzne výkonnostné skupinky, podľa toho ako v daný deň potrebujú trénovať a dĺžka tratí sa pohybuje od cca 50 do 200 km. Taktiež sa v rôznych skupinách jazdí rôznym tempom. Ideálne je sa dohodnúť s ostatnými deň vopred, čo sa pôjde ďalší deň.


Ďalšie informácie budeme zasielať po prihlásení mailom postupne, ako budú pribúdať, aby ste zostali informovaní a tiež v napätí čo nové vymyslíme pre rok 2018.
Príchod do hotela je možný v deň nástupu od 9:00. V deň odchodu treba izby uvolniť do 14:00 a teda viete ako deň príchodu, tak aj deň odchodu využiť na tréning.

Pre koho je výlet určený?

Okolie Makarskej Rieviéry je určené pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom sezóny doladiť svoju cyklistickú formu. Stabilné a teplé počasie umožňuje trénovať v podstate každý deň. Tiež môžete so sebou zobrať aj partnerky/partnerov ktorí nebicyklujú a môžu si užiť relax vo wellnesse alebo ísť na výlet do okolia, napríklad do Splitu, Makarskej alebo Dubrovniku.

Doprava buď individuálna alebo s nami v autobuse.

 

Svobodné Heřmanice 

Termín: 11-15.04. 2018

Výlet spojený s potápaním a objavovaním nových krásnych miest na severnej morave. 
Oplatí sa s nami ísť?
Vyskúšajte, sami nič zaujímavé nenájdete, my robíme výlety ktoré vás budú baviť: výlet na hrad, jaskyne, výlet do cukrárne , mesta, arboreta a podobne. Kto che ísť potápať tiež si príde na svoje. 
Táto lokalita má svoje čaro v každú ročnú dobu a vždy sa nájde miesto kde sme ani mi po tolkých rokoch potápania nikdy neboli alebo sme to s tej druhej strany nevideli. Záruka zážitkov a hlavne dobrej nálady je aj gastronomický zážitok. 
              Cena ubytovania a dopravy je 115 € . 
Výlety sa hradia osobitne. 
Potápanie: doprovod: 28 €
Plnenie fliaš: od 5-9 € /fľaša podľa obsahu.
Požičanie svetla: 10 € /ponor
Kurzy potápania podľa dohody. 
Výlety podľa dohody.
 

 

Nahláste sa už teraz ,lebo dátum sa neúprosne blíži a vybavenie ubytovania a otatných dôležitých súvisiacich vecí nemôžem odkladať na poslednú chvílu.

 

Murter Potápačská dovolenka

Ponúkame dovolenkový pobyt v Chorvátsku na ostrove Murter.

 V mesiaci Máj 5-12.05.2018

Ubytovanie v apartmánoch od Soboty do Soboty

Polpenziu a desiatu na lodi

Potápanie z lode, plnenie fliaš

Možnosť zvýšiť si potápačsku kvalifikáciu / nie je v cene /

Cena potápač s polpenziou :                 600 €

Cena pre nepotápača s polpenziou      280 €

Cena pre potápača bez stravy:            418 €

Po dohodnutí sa a záveznej objednávky je  treba cenu zájazdu ihneď zaplatiť.

 

 

 

         

 

 

 

 

Táto potápačská základňa je otvorená po celý rok,

 Prihlásite sa a vyberiete si termín ktorý by vám vyhovoval. 

Cena nezahŕňa dopravu. 

V tejto lokalite je možnosť navštíviť NP Krka, Mestá Zadar, Šibeník, 

a najvädšie sladkovodné jazero Vransko a jeho sladkovodné špeciality v malých reštauráciach.

Program okoreníte aj vodným lyžovaním, jazde na wakeborde, 

bicyklovaním alebo výletom na lodi okolo ostrova Murter.

 Táto ponuka je spoplatnená zvlášť.

Potápanie na Kornatoch má nezameniteľnú atmosféru a radí sa k najlepším v Chorvátsku.

Životom prekypujúce more a množstvo živočíchov vás vtiahne do ozajstného raja potápačov.

2 vraky a množstvo stien porastených korálmi a gorgóniami sú odmenou za vynaloženú snahu.

 

Potápanie v Chorvátsku - Krk- mesto Krk

 

                                                       02-09.06.2018

                    

 

Na začiatku sezóny Od 01.05 do 30.09. 2018 čiže každý týžden môžeme vyraziť na potápanie v Chorvátsku .Môžeme využiť potápanie z lode a ubytovanie v súkromí  , doprava Mercedesom pre 6 učastníkov zájazdu za celkovú cenu 590 €

Prihláste sa čím skôr ! 

Kto Chce ísť vlastným autom tak cena zájazdu je 490 €

Maximálny počet učastníkov zájazdu je 12 potápačov.

 Doprovod Iba vo vlastných autách .

 Cena pre nepotápača a bez dopravy je 190 €.

 Prihlášky ako aj zálohu vyberáme dopredu v plnej hodnote zájazdu!

 Čím skôr sa prihláste kým sú voľné miesta!

 

potapanie v chorvátsku